Pazar, Şubat 17, 2019
The Story of Seven

BEBEK’TE 1 GÜN

Elif Tanverdi Temmuz 5, 2017 SOCIAL Yorum yok BEBEK’TE 1 GÜN

video ve fotolar: Bora Bakan

Güneşin bizi yakından takip ettiği, sarıp sarmaladığı bu günlerde hem açık havanın keyfini çıkarmak hem de deniz kenarından gelen esintiyle buluşmak için mahalle rotamıza cizenbayan ile Boğaz hattındanı ekledik. İstanbul’un her daim en gözde mahallesi olmayı başaran Bebek’te parkın, deniz kenarının ve sokakların keyfini sürdük ve güne erken başladık.

3Y7B9580.JPG

Yakın dönemde açılan adı gibi gerçekten gizli bir mekan olan Hidden House’da, mekanın dediği gibi kahvaltımızı sokak hayvanlarıyla paylaştıktan Bebek’in enleri turumuza hazırdık.

3Y7B9239.JPG

The Story of Seven için yaptığımız Bebek rotamızda sırasıyla Hidden House Bebek, Tru Project, Midnight Express, Envai Bebek, Frontier Barber , Lucca ve Cantinery vardı.

Bir Bebek klasiği olan, yemekten kokteyle, en güzel müziklerden arkadaş buluşmalarına hiç modası geçmeyen Lucca‘da usta barmenlerin elinden yeni çıkan yaz kokteylleri menüsünü tattık. Yine yaratıcı ve yine taptazeydi. Çünkü bu yaz da Lucca’sız geçmez.

3Y7B9480.JPG

Finali ise happy hour saatinde Bebek’te değil, Zorlu’da Cantinery’de yaptık. Sevdiğimiz ince hamurlu pizzalarının yanında tabii ki burada da kokteyl menüsü bizleri bekliyordu.

3Y7B9192.JPG

 

Like this Article? Share it!

About The Author

Elif Tanverdi

İstanbullu mimar, blogger, gezgin, yogini, hayalperest, müzik ve sokak sanatları aşığı, festival ve parti kızı! twitter/cizenbayan | facebook/cizenbayan | instagram/cizenbayan

Leave A Response